Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Sağlık Hizmeti

Sektöre Özel Çözümler

Sağlık hizmetlerinde akıllı video analizi, güvenlik amaçları için yeni ve etkili bir araçtır. Hastaneler için akıllı video analizi, hastanın erişilebilirliğini korumayla dengelemek için gereklidir.
Sağlık ve tıp sektörleri, diğer tüm sektörlerden daha fazla suç ve savunmasızlıkla karşı karşıyadır.
Hastaneler  ve genel sağlık tesislerini için, gerçek zamanlı olayları bildirebilen, mevcut sistemi iyileştirebilen, akıllı video analitiğiyle birlikte video gözetimi kullanmak çok önemlidir.

LION
TECHNOLOGY

Sağlık Hizmeti

Daha fazlası...

Üretkenliği artırmak

Herhangi bir hastane, personelin, hastaların ve ziyaretçilerin ortamın güvenli olmasını sağlama yeteneğine sahip olmalıdır. Sağlık hizmeti veren yerler, güvenliğin çok önemli olduğu sıkı yerlerde şiddete sıfır tolerans bir biçimde olmalıdır.

Yasal sorunlar

İlaç yönlendirme takibi sadece eczaneler için değil hastaneler içinde büyük sorun teşkil eder. Mali kayıpları önlemek ve güvenliği artırmak için tıbbi destek personeli için bir tanımlama sistemi olmalıdır

COVID-19 Yayılması

Pandemi veya salgın sırasında sosyal mesafeyi korumak gerekli bir önlemdir ve kontrolün güçlendirilmesi hastaneler için önemli bir görevdir. Yüz maskelerinin otomatik olarak kontrol edilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.