Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Kamu Güvenliği

Sektöre Özel Çözümler

Halka açık yerlerde, topluluklarda, mahallelerde ve diğer tüm açık yerleşim alanlarıda  güvende olmak önemlidir. Yerinde izlemeyi kullanmadan trafiği kontrol etmek ve diğer kamu rahatsızlıklarını izlemek kolluk kuvvetleri için zor olabilir.

LION
TECHNOLOGY

Kamu Güvenliği

Daha fazlası...

Suç oranını düşürmek

Çoğu özel işletme ve hane, evlerini kaybetmekten veya zarar görmekten korkar .ancak güvenlik hizmetini karşılayamazlar. Kamu güvenliğini garanti altına almak için yetkililerin güvenlik tedbirleri ve maliyetler arasında ekonomik bir yol bulması gerekir. Bölgedeki suç oranını en aza indirerek suç oluşmadan önlemek kamu güvenlik teşkilatlarının görevidir.

Toplu taşıma güvenliği

Toplu taşıma sistemi, modern toplumun temel unsurlarından biridir. Toplu taşıma ile seyahat etmek, seyahat etmenin en güvenli yollarından biri olmalıdır. Otobüs veya tramvayda güvenli bir yolculuk sağlamaya kadar güvenlik önlemleri, nakliye şirketleri için büyük önem taşımaktadır.

İyi eğitimli personele sahip olmak yolcuları güvende tutmak için yeterli değildir. Toplu taşıma ağı, günün her saatinde otomatik olarak çalışan modern güvenlik çözümlerine sahip olmalıdır.

Kolaylığın iyileştirilmesi

Güvenlik duygusunun günlük yaşam üzerindeki etkisini küçümsemek imkansızdır. Kimse rahatsız bir bölgede yaşamak istemez. İnsanların her gün kullandıkları güzergahların daha güvenli bir ortam olması gerekir.

Günlük yaşamda daha fazla huzur ve güven sağlamak bir ihtiyaçtır. insanların hızlı araç kullanması, kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmesi önceden uyarılmalıdır. Gerçek zamanlı trafik raporları yapmak için trafiği izlemek de dikkat çekicidir.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.