Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Sanayi

Sektöre Özel Çözümler

Video analitik sistemleri, büyük imalat endüstrileri ve fabrikalar için fayda sağlamaktadır. Tüm güvenlik süreci için verimlidirler. Güvenlik sistemi verileri, iş güvenliğini artırmak için daha iyi bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ayrıca asayiş, yangın kontrolü ve trafik kontrolü de dahil olmak üzere diğer sistemlerle entegre edilerek kullanılmasına olanak sağlar.

Ekipman, makine ve kargoların çalınması, hasar görmesi en sık rastlanan olaylardır. Bundan kaçınmak için video çözümleri tüm imalat endüstrileri için bir zorunluluk haline gelmiştir.

LION
TECHNOLOGY

Sanayi

Daha fazlası...

Üretim verimliliği

Bir konveyörün çalışması işinize yardımcı olabilir veya işinizi mahvedebilir. Vakit nakittir - konveyörleriniz verimsiz çalışıyorsa, zarardasınız demektir. En azından bir konveyör sistemi sürekli çalışmalı ve çok fazla kesinti gerektirmemelidir. Ancak konveyör sistemi aynı zamanda işletmenizin verimliliğini artırmanın anahtarıdır.

İç faktörler güvenliği

Fabrikalar ve imalatçılar genellikle büyük alanlara sahiptir: örneğin, ortalama bir metalurji tesisi küçük bir şehirle karşılaştırılabilir ve gıda üretim fabrikası yaklaşık bir stadyum büyüklüğündedir. Araçlar veya kişiler için kısıtlanmış özel alanlara giriş izinlerine dikkat edillesi gerekmektedir. Böyle bir alanı devriye gezerek görsel olarak kontrol etmek oldukça zordur.

Teknik servis güvenliği

Endüstriyel süreçler, zaman içerisinde daha fazla tehlikeli maddelerin kullanımını ve üretimini içermektedir. Endüstriyel tesislerde,yangın gibi olaylar çalışanları ve çevresi için potansiyel bir tehlikeye yol açabilir.

Yangınlar her yıl binlerce şirketi etkileyerek yaralanmalara, müşteri güveninin kaybolmasına ve bina hasarına neden olur. Güvenlik hizmeti, işletmenize yönelik olası tehditleri önlemek için bir yangın önleme ve hazırlık programı oluşturmalıdır.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.