Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Taşıma ve Depolama

Sektöre Özel Çözümler

Yüzlerce çalışan, büyük depolarda her saat on binlerce mal taşıyor.  Böyle durumlarda tüm süreçlerin takip edilmesi gerekmektedir.  Yeni sevkiyatların dağıtılmasından depolama yerlerine, müşterilere sevkiyat siparişlerine kadar ayrıntıların bilinmesi gerekmektedir.  Ayrıca, deponun belirli alanlarına çalışan ve müşteri erişimi dikkatli bir şekilde yönetilmelidir.

LION
TECHNOLOGY

Taşıma ve Depolama

Daha fazlası...

Ürünlerin sürekli izlenmesi

Ürünlerin tüm hareketlerini takip etmek, ürünleri depolama yerlerine dağıtmak, siparişleri toplamak ve müşterilere nakletmek gibi tüm operasyonları izlemek büyük önem taşımaktadır. Her aşamada, malların yeri ve onları taşımaktan sorumlu kişi bilinmelidir. Ürünleri takip edebilen bir cihaz, depoda çok yardımcı olabilir. İşçiler, ürün türlerini kolayca ayırt edebilmeli ve bunları veri arşivinde bulabilmelidir.

İş yeri ve iş güvenliği

Ürünlere doğrudan zarar verilmesi veya maddi kayıplara yol açan personel hataları olması durumunda olayın meydana geldiği saat ve sorumlu kişi hızla tespit edilmelidir. iş yeri çevresinde hareket eden her aracın izlenmesi müşteri ve şirket araçlarının güvenliğini sağlamaktadır.

Böylelikle olası bir kaza durumunda olaylar zinciri kolaylıkla oluşturulur. Çalışanların kişisel koruyucu donanımları kendi güvenlikleri için gereklidir. Çalışanların iş elbisesi mi yoksa kask mı giydiğini manuel olarak kontrol etmek ise oldukça zor olabilmektedir.

Yangın önleme

Yangın güvenliği, herhangi bir iş yeri için son derece önemlidir. Firmalar gerekli tüm yangın güvenliği standartlarını karşılamak zorundadır. Öncesinde tedbir alınabilir fakat tahmin edilemez.

Alevler ve duman hızla yayılarak ciddi hasara neden olabilir Birçok nedenden ötürü yangın çıkabilmektedir.. Depo veya lojistik merkezinde bir yangından korunma sistemi kurmak hayati önem taşımaktadır.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.