Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Perakende

Sektöre Özel Çözümler

Video analitiği ve IP kamera teknolojisi, hırsızlık ve dolandırıcılıktan kaynaklanan kayıpları önlemek veya azaltmak amacıyla ilk olarak perakende sektöründe kulanılmaya başlandı. Perakendecilerin büyük mali kayıplar yaşaması, gelir tablosunun %1,42'sine kadar çıkabilmektedir. Bu kayıpların büyük bir kısmı personel ile ilişkilidir: kasiyerler, satış görevlileri ve diğerleri.

LION
TECHNOLOGY

Perakende

Daha fazlası...

Güvenlik ve kayıp önleme

Uzaktan erişimli bir perakende gözetim sisteminin uygulanması, hırsızlığı caydırmaya ve gerçek zamanlı hırsızlık olaylarını yakalamaya yardımcı olmaktadır. Perakende video analitiği, yerleşik protokollerden, şirket içi küçülme, hırsızlık veya dolandırıcılık faaliyetlerinden sapmaları gösteren anormalliklere odaklanarak, kayıp önleme ekiplerinin sınırlı insan gücü ve bütçelerinden daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olur.

Video kameraların ve analitik modüllerin karışık kullanımı, kasadaki kayıpları önemli ölçüde azaltır. Modül, kasa işlemlerini izler ve şüpheli işlemleri gösterir. Ardından sistem sorumlu kişiyi otomatik olarak uyarır.

İş operasyonlarını optimize etmek

360° tavana monte kamera ile donatılmış, her köşeyi net bir şekilde görebilen video analizleriyle donatılmış bir mağaza değerli veriler üretebilir. Uzun kuyruklardan kaçınmaya ve kasiyerin işini optimize etmeye yardımcı olur. Modül, nesne tanıma programını kullanarak kuyruktaki kişi sayısını belirler.

Sayı belirtilen değeri aşarsa, yönetici bir yazarkasa daha etkinleştir bildirimi alır. Video analizi, mağaza trafiğindeki kalıpların ve zirvelerin nedenlerini anlamanıza yardımcı olarak, artan müşteri akışına zamanında tepki vermenize olanak tanır. Satış yaparken personel çalışmalarına uzaktan erişim olması da önemlidir.

Improving marketing strategies

Video analitik uygulamaları, müşteri davranışını analiz ederek ve perakende yönetimine bildirim göndererek eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayarak pazarlama stratejilerini optimize edebilir. Bir mağazanın veya süpermarketin düzeni, başarılı bir iş için oldukça önemli bir faktördür. Müşterilerin bir mağazada tipik olarak nasıl dolaştığını ve belirli departmanlarda ne kadar zaman harcadıklarını bilmek, satışları artırmak için ürün yerleştirmeyi optimize etmeye yardımcı olabilir. Müşterinin bir ürünle etkileşimindeki eğilimleri tanımlayarak reklam stratejilerini değerlendirebilir - daha etkili promosyonlar, özel teklifler ve daha fazlasını planlayabilirsiniz. Indirimler gibi. Video analizi yoluyla elde edilen veriler, müşteri tabanını genişletmek için farklı demografik gruplarla etkileşimi geliştirmek için kullanılabilir.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.