Sektöre Göre Özel

Çözümler

Çözümler

Çözümler

Parallax Background Image

Simple page title with parallax image

Emlak

Sektöre Özel Çözümler

Video gözetimi ve video analizi, gayrimenkul yönetimini ve bakımını optimize edebilir, sorunların belirlenmesine ve proaktif olarak yanıt verilmesine yardımcı olabilir, gayrimenkulün öngörülebilirliğini ve verimliliğini artırabilir.

LION
TECHNOLOGY

Emlak

Daha fazlası...

Olayların önlenmesi

Alanın 24 saat izlenmesiyle insan sağlığına veya mülke zarar verilmesinden önüne geçilebilir. Güvenliğin devriye gezerek geniş bir alanı izleme kabileyit oldukça zordur.

Güvenlik hizmeti, şüpheli olaylara daha hızlı ve daha etkili tepki vermek için belirli bir cihaza ihtiyaç duymaktadır. Akıllı analizler bu noktada güvenliğe çok faydalı olmaktadır.

Etkili kimlik doğrulama sistemi

Yetkili erişim gerektiren özel alanlar olabilir. Ziyaretçilerin manuel kontrolü her zaman mümkün değildir. Kimlik doğrulama, yetkili kişileri kabul ederek belirli bölgeleri güvende tutmanızı sağlar. İdeal olarak, sistem insanları otomatik olarak tanımlar ve onlara birkaç saniye içinde erişim izni verir. Kimlik doğrulama, ilk koruma hattı görevi görür ve alana yalnızca yönetici veya diğer yetkililer tarafından yetkilendirilmiş kişilerin erişimine izin verir.

Yangın koruması

Yangın, yakınında olacak kadar talihsiz olan herkes üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olabilir. Yangınların büyük zararlara neden olabilecek birçok yönü vardır. Yangın riski ve buna bağlı olarak can kaybı, yaralanma ve mal hasarı her zaman hayati önem taşır. Duman ve yangınları tespit etmek için kullanılabilen çözümlerimiz bulunmaktadır.

Uyumluluk

Analitik çözümlerinin ekipmanın %99'u ile uyumludur.

Özelleştirme

Ürünlerimiz müşterinin ihtiyaçlarına göre kişileştirme yeteneğine sahiptir.

Güven

Çok sayıda müşteri ve iş ortaklarımızın şirketimize duyduğu güven

Kendi İmalatımız

Kendi teknolojilerimiz bizi CCTV üreticileri arasında ilk 30'a soktu.